Par mums

Mēs esam licencēts specializēts debitoru apdrošināšanas brokeris ar plašu globālo partneru tīklu piecos kontinentos.
Credeo apvieno profesionāļus ar ilgstošu pieredzi un piedāvā pilnu kredītriska pārvaldības pakalpojumu klāstu: kredītu un politisko risku apdrošināšanu, parādu piedziņu, tirdzniecības finansēšanu, kredītriska pārskatus.

Vienības

Izvēloties Credeo, izvēlaties ekspertus šajā jomā!

CREDEO / ICBA

Vienīgais specializētais tirdzniecības kredītu apdrošināšanas un risku pārvaldīšanas brokeris Baltijā – Credeo – ir ICBA biedrs, kas ir pasaules lielākā tirdzniecības kredītu apdrošināšanas speciālistu alianse. Zināšanas, individuāli pielāgoti risinājumi, profesionāļu komanda, kvalitāte, konfidencialitāte, termiņu ievērošana, ilggadēja darbinieku pieredze – tās ir īpašības, kuras tik augstu vērtē mūsu klienti un partneri.

Sniedzot pakalpojumus lokāli, koordinējam tos visā pasaulē. Tas nozīmē, ka mūsu klienti saņem labākos tirdzniecības kredītu apdrošināšanas risinājumus tirgū, bet mūsu ilggadējā pieredze ļauj klientiem noslēgt visizdevīgākos apdrošināšanas līgumus.

Integrēta pieeja

Integrēta pieeja

Izvēloties Credeo, Jūs iegūsiet partneri, kuram ir kompleksā pieeja Jūsu uzņēmuma kredītu pārvaldībai un kurš piedāvā risinājumus Jūsu biznesa stabilitātes stiprināšanai. Vienota pieeja pircēju nemaksāšanas risku izvērtēšanā nodrošina, ka riski tiek pienācīgi kontrolēti, un visas radušās grūtības tiek ātri atrisinātas.

Eksperti

Mūsu eksperti

Credeo komanda sastāv no speciālistiem ar ilgstošu pieredzi kredītu apdrošināšanā, parādu pārvaldīšanā un citās jomās. Neatkarīgi no tā, kāda ir Jūsu problēma, ir liela iespējamība, ka mēs jau esam ar to saskarušies un jau iepriekš izstrādājuši sistēmu, kā to atrisināt.

Uldis Pazars Head of the Latvian Office
Jelena Bangere Account Manager/ Latvian office
Audrius Rosinas Partner/ CEO
Rimgaudas Aukselis Partner/ Head of Debt Collection
Raimondas Vytautas Sklėnys Partner/ Head of Credit Management
Gintautas Gudeika Partner/ Project Manager
Ignas Ramanauskas Head of Customer Service
Gintaras Virvytis Partner/ Project manager
Darius Rupinskas Project Manager
Laura Kabašinskaitė Project Manager
Romualdas Trumpa Head of Risk Assessment
Audra Balsevičienė Debt Management Expert